images
images

Рамбутан

48 грн

Кількість


Опис: плоди рамбутана за формою і розмірами нагадують зелені закриті каштани, ростуть на деревах гронами по 20-30 штук. У стиглих плодів шкірка щільна, жовтого або червоного кольорів, густо покрита волосками. Усередині плоду знаходиться ніжна м'якоть білого або світло-жовтого кольору з приємним солодкуватим смаком.

 

Походження: Батьківщиною рамбутана є Південно-Східна Азія. Пізніше його завезли і почали культивувати на Гаваях, Карибських островах, в Австралії і Центральній Америці. 

 

Вживання: перед вживанням потрібно розрізати шкірку рамбутана по «екватору» та розкрити, як зелений каштан. Всередині м’якоті плоду є кісточка. 

 

Зберігання: при кімнатній температурі рамбутан може пролежати до 3 днів, у холодильнику краще зберігати до одного тижня.

 

Корисні властивості: крім гарного смаку, рамбутан може похвалитися корисними властивостями – допомагає при хворобах серця, нервової системи, укріплює імунітет, покращує стан шкіри та волосся. Велика кількість вітамінів і мікроелементів у м’якоті створила для рамбутана репутацію фрукта, який має омолоджуючий ефект. Плоди рамбутана містять вуглеводи, білки, протеїн, кальцій, фосфор, залізо, нікотинову кислоту і вітаміни С, В1 і В2.

 

Калорійність: 80 ккал на 100 г.

Квітковий
Ніжний
Насичений
Соковитий
Солодкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук