images
images

Папайя Ґолд

428 грн

Кількість


Опис: папайя голд має витягнуту форму, довжиною 40-50 см. Колір шкірки насичений зелений або зелено-жовтий. М’якоть папайї голд соковита за консистенцією нагадує м’якоть гарбуза, а за смаком найбільше схожа на мікс гарбуза та солодкої дині. Всередині м’якоті міститься велика кількість маленьких кісточок.

 

Походження: Батьківщиною папайї є країни Південною Америки. Експортери – Індія, Бразилія та інші тропічні країни.

 

Вживання: перед вживанням можна почистити папайю від шкірки та кісточок, м’якоть порізати кубиками та прибрати в холодильник на годину. Можна розрізати папайю навпіл вздовж, прибрати кісточки та порізати дольками.

 

Зберігання: папайю голд можна вживати відразу або можна лишити на 2 дні при кімнатній температурі, якщо фрукт достатньо твердий, після цього папайю можна зберігати в холодильнику ще кілька днів.

 

Корисні властивості: папайя є низькокалорійним фруктом з високим вмістом корисних вітамінів та мінералів. Дуже цінується папаін, фермент у м’якоті, що допомагає травній системі засвоювати м'ясо і позбавлятися від розладів шлунка. Завдяки високому вмісту клітковини плоди папайї допомагають знизити рівень холестерину в крові, а завдяки антиоксидантам – уповільнюють процес старіння клітин. Досі між лікарями ведуться суперечки щодо користі чи шкоди папаіну та латексу, що є в папайї, для здоров’я вагітної. Аби перестрахуватися і бути спокійними, ми рекомендуємо на щасливі дев’ять місяців відмовитися від папайї, а вітаміни отримувати з інших фруктів.

 

Калорійність: 40 ккал на 100 г.

Ніжний
Насичений
Овочевий
Соковитий
Солодкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук