images
images

Папайя без насіння

193 грн

Кількість


Опис: папайя без насіння має округлу форму і вагу 400-500 грамм. Колір шкірки насичений зелений або зелено-жовтий. М’якоть цієї папайї більш ніжна, ніж у інших видів, соковита, а за смаком схожа на мікс гарбуза та солодкої дині. Кісточок всередині м’якоті є лише кілька штук або немає зовсім.

 

Походження: Батьківщиною папайї є країни Південною Америки. Експортери – Індія, Бразилія та інші тропічні країни.

 

Вживання: перед вживанням можна почистити папайю від шкірки, м’якоть порізати кубиками та прибрати в холодильник на годину. Можна розрізати папайю навпіл вздовж та порізати дольками.

 

Зберігання: папайю без насіння можна лишити на 2 дні при кімнатній температурі, якщо фрукт достатньо твердий, після цього папайю можна зберігати в холодильнику ще кілька днів.

 

Корисні властивості: папайя є низькокалорійним фруктом з високим вмістом корисних вітамінів та мінералів. Дуже цінується папаін, фермент у м’якоті, що допомагає травній системі засвоювати м'ясо і позбавлятися від розладів шлунка. Завдяки високому вмісту клітковини плоди папайї допомагають знизити рівень холестерину в крові, а завдяки антиоксидантам – уповільнюють процес старіння клітин. Досі між лікарями ведуться суперечки щодо користі чи шкоди папаіну та латексу, що є в папайї, для здоров’я вагітної. Аби перестрахуватися і бути спокійними, ми рекомендуємо на щасливі дев’ять місяців відмовитися від папайї, а вітаміни отримувати з інших фруктів.

 

Калорійність: 40 ккал на 100 г.

Ніжний
Насичений
Овочевий
Соковитий
Солодкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук