images
images

Мангостан

96 грн

Кількість


Інші назви: мангустин, мангостин, гарцинія, мангкут.

 

Опис: плоди мангостана округлі, діаметром 3.5-7.5 см, покриті товстою гладкою шкіркою темно-лілового кольору. Мангостан має характерну «шапочку» з твердих пелюстків. Під шкіркою знаходиться соковита біла м'якоть, що складається з 4-8 зубчиків.

 

Походження:.мангостан родом з Південно-Східної Азії. Сьогодні його експортують Таїланд, М'янма, Малайзія, Індія, Шрі-Ланка, Філіппіни, Колумбія. 

 

Вживання: перед вживанням потрібно розрізати шкірку мангостана по «екватору», не зачепивши зубчики м’якоті. Всередині зубчиків можуть бути кісточки. 

 

Зберігання: найкраще зберігати мангостан у холодильнику до 3 днів.

 

Корисні властивості: мангостан завжди високо цінувався у Східній медицині. До його складу входять такі корисні речовини, як фосфор, кальцій, вітаміни В і С. Нещодавні дослідження науковців виявили в плодах мангостана велику кількість ксантонів – органічних сполук, що здатні протистояти мікробам, грибкам та вірусам. Крім цього, ксантони в фармакології широко використовуються для збереження гнучкості суглобів, зміцнення функцій імунної системи, поліпшення розумового здоров'я. У 2002 році було виявлено, що один з ксантонів, гарцинон E, перевершує за своєю антираковою дією шість найсильніших хіміотерапевтичних засобів.

 

Калорійність: 72 ккал на 100 г.

Кислий
Ніжний
Насичений
Соковитий
Солодкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук