images
images

Кумкват

40 грн

Кількість


Інші назви: фортунела, кінкан, японський апельсин, казковий мандарин.

 

Опис: кумкват – це маленькі цитрусові, лише 2-4 см в довжину. Шкірка помаранчевого кольору, тонка. Фрукт містить соковиту м'якоть з кісточками. М'якоть з відділеннями та сильний приємний аромат нагадує інші цитрусові. Плід вживається в їжу разом з шкіркою. На смак кумкват

кисло-солодкий.

 

Походження: кумкват родом з Китаю. Сьогодні його експортерами є Китай, Південно-Східна Азія, Японія, Південна Європа,  і південь США (Флорида).

 

Вживання: шкірка кумквата не чиститься, тому перед вживанням необхідно гарно помити фрукт, порізати кружечками.

 

Зберігання: рекомендовано зберігати цей цитрус у холодильнику до 5 днів.

 

Корисні властивості: великий вміст вітаміну С гарно впливає на імунну систему, захищає організм від інфекцій, бактерій та грибків.  Кумквати багаті волокнами, водою і вуглеводами, а також можуть похвалитися своєю низькокалорійністю. Тому, вони відмінно підходять для людей, які стежать за фігурою. Кумкват сприяє розщепленню і виведенню поганого холестерину, очищенню організму від токсинів. Регулярне вживання кумквата, є гарною профілактикою інсульту, інфаркту й атеросклерозу. Чудово кумкват діє і на нервову систему. Люди, які часто вживають цей фрукт, менше схильні до депресії, дратівливості, нервозності, хронічного стресу. Фрукт допомагає підвищити емоційну чутливість, позбутися апатії та надає сили для активної діяльності.

 

Калорійність: 70 ккал на 100 г.

Кислий
Насичений
Соковитий
Солодкий
Терпкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Мінімальна кількість для замовлення: 5