images
images

Ківі

9 грн

Кількість


Інші назви: китайський аґрус, актинідія.

 

Опис: ягода ківі має овальну форму, близько 5 см в діаметрі.  Тонка коричнева шкірка покрита волосками. М'якоть зелена соковита і кисла, з безліччю дрібних темних насінин.

 

Походження: дикоросле ківі родом з Китая, але ці плоди дуже дрібні і не такі смачні. Звичне ж нам ківі було виведене в Новій Зеландії і там отримало свою назву на честь птаха-символа цієї країни ківі. Сьогодні плід експортується Китаєм, Новою Зеландією, Італією та Чилі.

 

Вживання: перед вживанням можна зняти з ківі шкірку, порізати м’якоть кружечками або кубіками. Також можна розрізати навпіл і їсти м’якоть ложечкою.  

  

Зберігання: якщо ківі ще тверде, його можна покласти на кілька днів при кімнатній температурі. Стигле ківі можна зберігати до тижня в холодильнику.

 

Корисні властивості: фрукт ківі містить багато вітаміну С, вітаміни А, Е, К. Покращує зір, попереджає цукровий діабет. Лікарі радять вживати ківі для профілактики і лікування раку та серцевих захворювань. Дуже корисний під час вагітності. Корисне ківі і для краси - допомагає зберегти шкіру гладкою та пружною, відтерміновує появу зморшок.

 

Калорійність: 61 ккал на 100 г.

Кислий
Ніжний
Насичений
Соковитий
Солодкий
Терпкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук