images
images

Кактус фрукт

98 грн

Кількість


Інші назви: опунція, колюча груша.

 

Опис: за формою і розміром кактус фрукт нагадує грушу. Шкірка може бути червоною, жовтою, помаранчевою або зеленою. М'якоть жовто-помаранчева і містить маленькі тверді їстівні кісточки. Плід солодкий і дуже соковитий, за консистенцією нагадує кавун.

 

Походження: Батьківщиною кактус фрукту науковці вважають Південну Америку. Саме звідти, на їхню думку, плід поширився на Вест-Індію та Північну Америку. Найбільші експортери - Мексика, Італія, Іспанія, Ізраїль та Бразилія.

                      

Вживання: брати в руки кактус фрукт потрібно обережно, бо на плоді можуть лишатися тонкі колючки. Перед вживанням шкірку бажано зняти, зробивш продольний розріз. М’якоть легко відділяється. Можна розрізати плід навпіл і порізати дольками. Всередині є тверді кісточки.

  

Зберігання: найкращий варіант зберігання кактус фрукту - в холодильнику до 5 днів.

 

Корисні властивості: плід катусу містить магній, амінокислоти, антиоксиданти, вітаміни С і В, бета-каротин, залізо, кальцій, калій та багато інших поживних речовин. Фрукт здатний знижувати рівень холестерину і цукру в крові, допомогати у схудненні, покращувати процес травлення, боротися з раковими клітинами, підвищувати імунну систему.

 

Калорійність: 42 ккал на 100 г.    

Ніжний
Насичений
Соковитий
Солодкий
Терпкий
Хрусткий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук