images
images

Інжир свіжий

65 грн

Кількість


Інші назви: фіга, смоква.

 

Опис: плід інжира має форму цибулини, його шкірка може бути від зеленуватого до темно-фіолетового кольору залежно від сорту. М'якоть рожева, з унікальною, властивою тільки інжиру текстурою, містить багато маленьких їстівних насінин.

 

Походження: Батьківщиною інжира вважаються провінції Малої Азії, а найбільші експортери сьогодні – Турція, Італія, Єгипет.

 

Вживання: їсти інжир можна зі шкіркою або без, розрізавши плід на дольки. Можна варити джеми або використовувати у випічці, але корисні властивості при термічній обробці знижуються.

 

Зберігання: зберігати свіжий інжир можна у скляному контейнері в холодильнику, завернувши кожен плід в окрему серветку. Зберігати бажано до 2 днів.

 

Корисні властивості: регулярне вживання свіжого інжиру покращує сон та дає великий заряд енергії. Вітамін В6, який міститься у фрукті, відповідає за вироблення серотоніну – підвищує настрій і знижує рівень холестерину. Також в інжирі є кальцій, калій та магній, які сприяють здоров'ю кісток. Дослідження показують, що включення інжиру у ваш щоденний раціон допомагає знизити артеріальний тиск та підтримувати імунну систему.

 

Калорійність: 49 ккал на 100 г.

Ніжний
Насичений
Солодкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук