Авокадо звичайне VS Авокадо Хасс: що обрати сьогодні?

Звичайне авокадо – зелене, хасс – фіолетове. Про те, які ж ще відмінності є між цими видами авокадо, поговоримо в цій невеликій статті та розберемося, який вид фрукту обрати собі до обіднього столу.

Авокадо хасс значно ніжніше і м’якше, ніж звичайне. Воно має ту неволокнисту, кремову структуру з горіховим післясмаком, за яку ми всі так любимо авокадо. Воно ідеальне для тих, хто любить їсти авокадо ложкою, запікати з яйцями або намазувати м’якоть на тост.

Якщо ж ви бажаєте порізати авокадо кубиками в салат або загорнути в роли краще обрати звичайне зелене авокадо, нежирна м’якоть якого краще зберігає форму. А от для смузі чи гуакамоле, традиційної страви з авокадо, вид фрукту немає різниці і варто звернути увагу на показники користі і калорійності.

Зелене авокадо має менше жирів. Але це не перевага, бо жири в авокадо корисні для серця, системи травлення і для здорової шкіри. Чим їх більше – тим, відповідно, краще, тому в плані користі першість здобуває авокадо хасс. А от щодо калорійності – навпаки. Авокадо хасс більш небезпечне для вашої фігури і якщо ви ретельно рахуєте калорії свого раціону – зверніть на це увагу.