25 найсмачніших екзотичних фруктів!

Часом люди, що замовляють у нас вперше, просять порадити найсмачніші фрукти. Ми чудово розуміємо, що хочеться спробувати найсмачніші фрукти з величезного асортименту, але як порадити? Смаки у всіх різні і треба знайти найоб'єктивнішу відповідь. Тому на наших сторінках в Facebook та в Instagram, ми провели опитування, де запитали підписників, які екзотичні фрукти вони вважають найсмачнішими. Нам вдалося зібрати майже 300 відповідей. У цій статті розкажемо про народну фруктову любов та наведемо найоб'єктивніший ТОП улюблених українцями екзотичних фруктів.

Почнемо наш Fructo - Топ з кінця.

25. На 25 місці нашого переліку опинився плід Тамаріло – дуже дивний фрукт з пряним смаком помідора й маракуйї.

24. На сходинку вище Фейхоа, незвичний смак і консистенція, а аромат взагалі надзвичайний. А ще величезна кількість йоду, що просто рятує нас в умовах поганої екології.

23. Дуріан - найсмердючиший фрукт планети, смак ні на що не схожий, але доволі цікавий. Комусь подобається дуже-дуже, а хтось не розуміє його смаку та запаху взагалі. Тому 23 місце. 

22. Кремова текстура і горіховий післясмак - Авокадо хасс і авокадо звичайне. Впевнені, що ті, хто не люблять авокадо, просто не пробували його в салатах та на гарячих тостах. Найпоживніший фрукт на 22 місці. 

21. Наступний - Кактус фрукт. Незвичний фрукт з колючками зовні і цікавою, солодкою м'якоттю всередині.

20. На 20-му місці маленькі ягідки в пелюстках – Фізаліс. За смаком нагадує наш стиглий аґрус.

19. Трохи вище у рейтингу Салак. Зубчики фрукта хрусткі, як у часника. Смак ні на що не схожий, віддалено нагадує ананас та яблуко.

18. Фрукт у формі зірочки, що нагадує яблуко та болгарський перець. Карамбола опинилася на 18-му місці.

17. Джекфрут, величезний плід з ананасово-манговими дольками. Суто ми вважаємо, що цей фрукт на 17-му місці тут незаслужено. Якби більше людей його б скуштували, вони б закохалися в нього неодмінно.

16. Невеликий «космічний» фрукт з незрівняним смаком – свіжий Інжир. Додати його в салат, випічку або їсти просто так – це, безперечно, насолода!

15. Жовте, солодке і зовсім не кисле Ківі голд. Взагалі не схоже на свого «зеленого брата».

14. Іспанський гранат без кісточок, анітрохи не терпкий, солодкий, дуже смачний. Особливо подобається діткам, але дорослі теж їдять з великим задоволенням.

13. Кокос звичайний та кокос молодий з ніжною м’якоттю та великою кількістю кокосової води – райська насолода на 13-му місці.

12. Фрукт з родини бобових, що зовні нагадує арахіс, а за смаком - фінік і яблучний джем – Тамаринд.

11. На 11-ій сходинці Кумкват – невеликі цитрусові з солодкою, як мандарин, шкіркою та кислою, як лимон, м'якоттю.

А тепер найцікавіше 10 найсмачніших фруктів!

10. Увійшла в десятку Черімойя - фрукт з ніжним, вершковим, пломбірним смаком.

9. Фрукт Рамбутан на дев'ятому місці. Зовні схожий на нерозкритий каштан, а за смаком віддалено нагадує виноград.

8. Солодкий, хоча і менш поширений, різновид маракуйї - соковита Гранаділа. Має желеподібну м'якоть з їстівними насінинками.

7. Тропічний плід, що нагадує солодкий гарбуз і диньку – Папайя на сьомій сходинці.

6. Ананас звичайний, ананас-бебі, а особливо Ананас Екстра світ - набрали багато голосів і опинилися на шостому місці.

5. Хрусткі кісточки та незрівняний, яскравий кисленький смак маракуйї теж зібрав чимало прихильників.

4. На четвертому місці Лічі – маленькі ягідки з солодким, квітковим смаком, дальній родич рамбутана.

3. Відкриває тройку лідерів фрукт дракона - Пітахайя, смак неяскравий, солодкуватий. Всі види пітахайі зібрали приблизно однакову кількість голосів. Нагадаємо, що пітахайя костариканська солодша за червону, а жовта і golden dragon солодші за костариканську.

2. Срібло отримує фрукт з Азії Мангостан - м‘які зубчики якого мають дуже солодкий, незрівняний, приємний смак.

1. І перше місце з великим відривом від «конкурентів» зайняло Манго. Манго тайське і перуанське отримали найбільше відгуків та були визнані найсмачнішими фруктами!

Маємо надію, що ця інформація була для Вас не лише цікавою, а стане ще й корисною при виборі екзотичних фруктів до Вашого столу. Смачного!