images
images

Червоний банан

35 грн

Кількість


Опис: червоні банани коротші і товстіші за звичайні жовті. Їхня червоно-фіолетова шкірка значно плотніша. М’якоть жовта з відтінком рожевого.

 

Походження: червоні банани родом з Індії. Сьогодні вони поширені у Південно-Східній Азії, Австралії, Новій Зеландії, Південній Африці та Тихоокеанських островах. Найбільшим експортером є Коста-Ріка.

 

Вживання: червоні банани вживаються в їжу так само, як і звичайні: в сирому вигляді, у фруктових салатах, посмажені на грилі, тощо.

 

Зберігання: дозрілий плід – м'який з потемнілою шкіркою. Як і у випадку з жовтими бананами, червоні банани дозрівають протягом кількох днів при кімнатній температурі і найкраще зберігаються поза холодильником.

 

Корисні властивості: червоний банан має більше бета-каротину та вітаміну С, ніж жовті сорти банана. Вони містять три природних джерела цукру: сахарозу, фруктозу та глюкозу, що робить їх джерелом миттєвої та довготривалої енергії. Вживання червоного банана може контролювати вашу вагу і зменшує ризик серцево-судинних захворюваннь. А вітаміни й антиоксиданти, допомагають підвищити імунітет та рівень гемоглобіну.

 

Калорійність: 91 ккал на 100 г.

Ніжний
Насичений
Солодкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Мінімальна кількість для замовлення: 2