images
images

Банан бебі

37 грн

Кількість


Інші назви: міні банани, банани «дамські пальчики».

 

Опис: бебі банани мають тонку, яскраво-жовту шкірку. Як випливає з назви, вони невеликі за розміром, в середньому не превищують 10-12 см у довжину. Міні банани мають солодку вершкову, ніжну м’якоть та солодкий аромат з ванільним та карамельним відтінками.

 

Походження: міні банани родом з Колумбії. Ростуть у вологих тропічних умовах, таких як Південна Америка, Карибський басейн, Азія та Африка.

 

Вживання: бебі банани вживаються в їжу так само, як і звичайні: в сирому вигляді, у фруктових салатах. Їх дуже люблять діти.

 

Зберігання: через тонку шкірку банана, яка швидко темнішає, їх бажано збрігати при кімнатній температурі не довше 2-3 днів.

 

Корисні властивості: банани бебі багаті мінералами та вітамінами В, С і D. Це ідеальний продукт для дітей та людей похилого віку. Банани бебі покращують роботу мозку, серця, системи травлення, підвищують імунітет та роблять міцнішими кістки. Ці фрукти не тільки приносять користь для здоров'я, а також є аварійним джерелом енергії і допомагають швидко перемогти голод.

 

Калорійність: 90 ккал на 100 г.

Ніжний
Насичений
Солодкий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук