images
images

Ананас

97 грн

Кількість


Опис: плід ананаса розміром близько кілограма, має овальну або циліндричну форму. Колір шкірки від зеленого до жовто-коричневого. На його верхівці знаходиться «корона» з листя. Соковита м'якоть ананаса має гарний солодкий смак і аромат.

 

Походження: Батьківщиною ананаса науковці вважають Південну та Центральну Америка, зокрема Бразилію та Парагвай. Найбільшими експортерами є Бразилія, Таїланд, Китай, Філіпіни.

 

Вживання: зрізати верх, низ ананасу та його шкірку. Розрізати вздовж на чотири частини та вирізати з них тверду серцевину фрукта. Порізати впоперек.

 

Зберігання: якщо шкірка ананаса зелена, можна лишити ананас на декілька днів при кімнатній температурі, доки шкірка не стане жовтішою. Після цього ананас можна зберігати у холодильнику ще кілька днів.

 

Корисні властивості: ананас містить велику кількість вітамінів, мінералів, харчових волокон і органічних кислот. До складу входить бромелайн. Ця речовина допомагає краще розщеплювати білки і спалювати жири. Бромелайн добре засвоюється тільки на порожній шлунок, а при змішуванні з іншою їжею втрачає свої властивості. Також бромелайн може впоратися з різними запальними захворюваннями.


Калорійність: 52 ккал на 100 г.

 

Кислий
Насичений
Соковитий
Солодкий
Терпкий
Хрусткий

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук